تبلیغات
حسابداری برتر - ابزارهای حسابداری – بخش اول
در ادامه ما به برخی روش های حسابداران حرفه ای اشاره خواهیم کرد که با استفاده از این روش ها آنها سعی می کنند برنامه های خود را به صورت منظم و دقیق به پیش ببرند.

ابزارهای حسابداری – بخش اول : حسابداری به شیوه حرفه ای ، درا ین مطلب می خواهیم در رابطه با عادت های حسابداران حرفه ای با شما سخن بگوییم.

 

حسابداران حرفه ای دارای برنامه زمان بندی دقیق و حساب شده ای هستند که براساس آن فعالیت های خود را به درستی و به صورت منظم و دقیق انجام می دهند.

 

در ادامه با ما همراه باشید تا از ابزارهای حسابداری – بخش اول بیشتر بدانیم.

 

حسابداران حرفه ای

 

حسابداران اغلب برنامه های زمان بندی پیچیده ای دارند و تایم آنها همیشه فشرده است.

علاوه بر این در برخی تاریخ های خاص هم برنامه های آنها به شدت فشرده تر خواهد شد. یکی از این تاریخ ها زمان تنظیم و رسیدگی به درخواست های موعدیان مالیاتی است.

 

همیشه بهتر است قبل از این که موعد حسابداری مالیاتی در شرکت ها برسد، اقدامات لازم جهت متوقف کردن عملیات آغاز گردد.

 

 

حسابداران باید قبل از شروع برنامه های مالیاتی سنگین اقدامات لازم را انجام دهند  تا برنامه ها منظم و طبق برنامه ریزی های انجام شده پیش رود.

 

 

در ادامه ما به برخی روش های حسابداران حرفه ای اشاره خواهیم کرد که با استفاده از این روش ها آنها سعی می کنند برنامه های خود را به صورت منظم و دقیق به پیش ببرند. 

 

استفاده از کلندر برای حسابداران

یکی از مشخصه های افراد حرفه ای این است که فعالیت های  خود را روی نظم و ترتیب به پیش می برند.

 

برای حسابداران پر کار، این امر ضروری است که تمامی قرار ملاقات های خود را با تقویم تنظیم کرده باشند و بدانند هر روز قرار است با چه کسی ملاقات کنند و چه کارهایی را برای انجام دادن دارند.

 

گاهی برخی حسابداران واقعا زمان برنامه فشرده ای دارند ، در این گونه مواقع می توانید حتی قرار ملاقات های خود را هم به صورت آنلاین تنظیم نمایید.

 

 

استفاده از سیستم اعلام خودکار جلسات
به جای چک کردن مکرر ایمیل های تان، می توانید از سیستم های اعلام آنلاین جلسات استفاده نمایید. به این صورت که هنگام ست شدن جلسه ای به صورت آنلاین و اتوماتیک به شما یادآوری شود.

 

استفاده از سیستم های آنلاین ارتباط با همکاران در شرکتهای حسابداری

اگر شرکت شما خدمات حسابداری ارائه می دهد و شما هم جزء حسابداران می باشید، بهتر است از این سیستم استفاده کنید.

 

سیستم های آنلاین ارتباط با همکاران در واقع هملن تقویم آنلاین است که در آن هریک از کارمندان می توانند برنامه روزانه کاری خود را مشاهده نمایند.

 

 

ساختن پایگاه داده ای از مشتریان
به صورت کلی جهت مدیریت ارتباط با مشتریان، نیاز است تا اطلاعات آنها ثبت شود.

 

پس از ثبت اطلاعات مشتریان در پایگاه های داده  می توان به راحتی با آنها تماس حاصل کرد و در رابطه با خدمات  درخواستی شان با آنها گفت و گو نمود.
طبقه بندی: حسابداری،

تاریخ : سه شنبه 26 بهمن 1395 | 06:37 ب.ظ | نویسنده : احسان فخاریان | نظرات